Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Kreacja wizerunku
Wizerunek organizacji w Internecie ma o wiele większe znaczenie, niż się wydaje przeciętnemu użytkownikowi. Wszystko rozpoczyna się od witryny internetowej, biegnie przez działalność firmy w sieci, docierając do rozlicznych artykułów tematycznych. Z takich informacji korzysta bardzo szerokie grono... więcej...

Środki techniczne

Trzymając się porównania witryny www i pojazdu, nawet najlepszy samochód, zatankowany po korek będzie bezużyteczny, gdy co 10km psuje się silnik. Niezmiernie istotne jest solidne zaplecze techniczne oraz sprawna obsługa, będąca w stanie błyskawicznie zareagować na ewentualną usterkę, która może pojawić się na każdej stronie, od maleńkiej wizytówki po ogromne portale korporacyjne.

Być może umieszczenie drzwi do auta w podwoziu byłoby nowatorskim rozwiązaniem, jednak dużo praktyczniejsze jest klasyczna budowa i wejście z boku pojazdu. Przestrzeganie wypracowanych konwencji zmniejsza czas nauki danego rozwiązania technicznego, użytkowanie jest intuicyjne i przyjazne dla człowieka. Wpływa to pozytywnie na odczucia korzystającego z danego rozwiązania, zwiększając tym samym na pożądaną przez właściciela witryny akcję.

Nie każdy kierowca jest wytrawnym mechanikiem, analogicznie nie każdy internauta jest doświadczonym webmasterem. Wiele uchybień w sztuce widocznych jest dopiero podczas dokładnego przeglądu wykonanego przez specjalistów z branży. Analiza taka jest niezastąpiona podczas wprowadzania programu naprawy, stąd rosnące zapotrzebowanie na fachowy audyt serwisów www.

Najważniejsze środki techniczne: