Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Marketing Realny
trong>Marketing Realny   to odwrotny nurt od zwykłego marketingu. Polega on na przedstawieniu Wad swoich usług i towarów .A nie zachwalaniu ich za wszelką cenę. Pozytywne aspekty towaru czy usługi powinny być wymienione ostatnie. Marketing Realny skierowany jest do bardziej wyedukowanych kl... więcej...

Środki techniczne

Trzymając się porównania witryny www i pojazdu, nawet najlepszy samochód, zatankowany po korek będzie bezużyteczny, gdy co 10km psuje się silnik. Niezmiernie istotne jest solidne zaplecze techniczne oraz sprawna obsługa, będąca w stanie błyskawicznie zareagować na ewentualną usterkę, która może pojawić się na każdej stronie, od maleńkiej wizytówki po ogromne portale korporacyjne.

Być może umieszczenie drzwi do auta w podwoziu byłoby nowatorskim rozwiązaniem, jednak dużo praktyczniejsze jest klasyczna budowa i wejście z boku pojazdu. Przestrzeganie wypracowanych konwencji zmniejsza czas nauki danego rozwiązania technicznego, użytkowanie jest intuicyjne i przyjazne dla człowieka. Wpływa to pozytywnie na odczucia korzystającego z danego rozwiązania, zwiększając tym samym na pożądaną przez właściciela witryny akcję.

Nie każdy kierowca jest wytrawnym mechanikiem, analogicznie nie każdy internauta jest doświadczonym webmasterem. Wiele uchybień w sztuce widocznych jest dopiero podczas dokładnego przeglądu wykonanego przez specjalistów z branży. Analiza taka jest niezastąpiona podczas wprowadzania programu naprawy, stąd rosnące zapotrzebowanie na fachowy audyt serwisów www.

Najważniejsze środki techniczne: