Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Konkurs
Narzędzie marketingowe ostatnio bardzo chętnie wykorzystywane w Internecie. Pozwala na przyciąganie nowych odbiorców na promowaną witrynę www i poprzez różne zadania zmusza ich niejako do zapoznania się z ofertą firmy, aby skutecznie odpowiedzieć na pytania konkursowe.

Częstą prakt... więcej...

Usability

Użyteczność witryny internetowej to ogromnie istotny aspekt, który wpływa przede wszystkim na to, jak użytkownik się na niej czuje. Zastosowanie bardzo nowatorskich, wymyślnych i efektownych kreacji wizualnych na pewno podniesie atrakcyjność strony, jednak stanie się to zazwyczaj kosztem wygody w nawigacji. Kłopoty podczas poruszania się po witrynie sprawią, że mniej doświadczeni internauci zostaną szybko zniechęceni i opuszczą ją rozczarowani.

Filmowanie Warszawa

Być może ciekawym pomysłem jest umieszczenie drzwi do auta w podwoziu, jednak aby było ono praktyczne, wymaga się przestrzegania sprawdzonych konwencji, które sprawią, że zastosowanie jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale jednocześnie użyteczne. Podobnie jest z witrynami www ? możemy znacznie ułatwić użytkownikowi życie poprzez przestrzeganie norm. Oczywiście, nie oznacza to, że zawsze i wszędzie każda strona ma być taka sama i nie ma miejsca na nutkę fantazji, zależy to przede wszystkim od celu budowy strony i jej grupy docelowej.

Wyznajemy pewną zasadę ? im większa witryna, tym usability musi być bardziej dopracowane. Pewnie każdy z nas zagubił się na wielkim serwisie korporacyjnym, który był po prostu nieefektywnie zaprojektowany, przez co bardzo utrudnione było odnalezienie pożądanych informacji. Istotne jest tutaj wszystko: od układu graficznego, przez budowę menu, elementy ułatwiające nawigację, po nazwy poszczególnych zakładek. Ułatwiamy i upraszczamy zadanie odwiedzającym.

 

Zobacz także: