Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach polega na takim działaniu, które sprawi, że reklamowana strona znajdzie się jak najwyżej, wyników wyszukiwania na dane słowo czy frazę kluczową. Jest to proces długotrwały, a stosowane podczas niego techniki budzą różnego rodzaju kontrowersję w środowisku webm... więcej...

Usability

Użyteczność witryny internetowej to ogromnie istotny aspekt, który wpływa przede wszystkim na to, jak użytkownik się na niej czuje. Zastosowanie bardzo nowatorskich, wymyślnych i efektownych kreacji wizualnych na pewno podniesie atrakcyjność strony, jednak stanie się to zazwyczaj kosztem wygody w nawigacji. Kłopoty podczas poruszania się po witrynie sprawią, że mniej doświadczeni internauci zostaną szybko zniechęceni i opuszczą ją rozczarowani.

Filmowanie Warszawa

Być może ciekawym pomysłem jest umieszczenie drzwi do auta w podwoziu, jednak aby było ono praktyczne, wymaga się przestrzegania sprawdzonych konwencji, które sprawią, że zastosowanie jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale jednocześnie użyteczne. Podobnie jest z witrynami www ? możemy znacznie ułatwić użytkownikowi życie poprzez przestrzeganie norm. Oczywiście, nie oznacza to, że zawsze i wszędzie każda strona ma być taka sama i nie ma miejsca na nutkę fantazji, zależy to przede wszystkim od celu budowy strony i jej grupy docelowej.

Wyznajemy pewną zasadę ? im większa witryna, tym usability musi być bardziej dopracowane. Pewnie każdy z nas zagubił się na wielkim serwisie korporacyjnym, który był po prostu nieefektywnie zaprojektowany, przez co bardzo utrudnione było odnalezienie pożądanych informacji. Istotne jest tutaj wszystko: od układu graficznego, przez budowę menu, elementy ułatwiające nawigację, po nazwy poszczególnych zakładek. Ułatwiamy i upraszczamy zadanie odwiedzającym.

 

Zobacz także: