Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Artykuł sponsorowany
Artykuł przygotowywany przez klienta na dowolny temat, związany z tematyką serwisu, w którym ma się ukazać. Może zawierać informacje o nowym produkcie wzbogacone o jego zdjęcia, krótki filmik czy też logo firmy. W ten sposób uzyskuje się możliwość zaprezentowania największych zalet oferowanego roz... więcej...

Portale korporacyjne

Ogromne witryny posiadające szeroką gamę zastosowań. W zależności od przyjętej strategii marketingowej mogą prezentować wszystkie wyroby danej firmy, bądź też kierować do portali produktowych danej marki, prezentując daną linię produktów. Informują o sile firmy, akcjonariuszach, wynikach finansowych, zarządzie, filiach, siedzibach itd.
Filmowanie Warszawa
Z racji na rozmiar, bardzo istotne jest, aby tego typu witryna posiadała bardzo sprawną nawigację oraz silną identyfikację wizualną z daną firmą. Użytkownikami mogą być potencjalni klienci, partnerzy biznesowi, inwestorzy, kandydaci na pracowników. Sprawia to, że efektywnym rozwiązaniem staje się podział witryny na segmenty przeznaczone dla każdej z głównych grup docelowych.

Filmowanie konferencji Warszawa

Warto zadbać o zagospodarowanie miejsca na prezentacje aktualności z życia firmy, dotyczących nowych kontraktów, konferencji, nagród, wystaw na targach itp. Będą one bardzo pomocne dla przedstawicieli prasy, którzy przeglądają witrynę w poszukiwaniu tematu na artykuł. Umieszczenie w jednym miejscu logo firmy i zdjęć do publikacji także znacznie ułatwi im zadanie, co zwiększy szansę na publikację w mediach.

 

Zobacz także: