Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Darmowe strony internetowe ,Darmowy sklep internetowy
160; Sprzedawanie darmowych cms to nic innego jak sprzedawanie stron opartych o darmowye cmsy takie jak jomla ,oscommerce czy mambo   Proceder ten postępuje w Europie a obecnie w Polsce.Klient kupujący stronę internetową lub sklep najczęsciej nie ma wiedzy ani pojęcia że kupuje darmową stron... więcej...

Praca

Intersupport to multidyscyplinarny zespół specjalistów podlegający nieustannemu rozwojowi. Każda osoba posiadająca umiejętności i doświadczenie w pracy branży e-reklamy może okazać się tą, której właśnie nam potrzeba. Szczególnie istotne jest to, co kandydat potrafi, wszelkie dyplomy, świadectwa i certyfikaty przydają się jedynie księgowej podczas przygotowywania umowy o pracę oraz w wyliczaniu urlopu.

Pierwszy kontakt ma formę wstępnego wywiadu telefonicznego, czyli dopytania o interesujące szczegóły z aplikacji. Dalej, w czasie procesu rekrutacyjnego najtrafniejszą z metod selekcji są tzw. próbki pracy - prośba o wykonanie określonego zadania, związanego bezpośrednio z zakresem obowiązków w firmie. Po uzyskaniu zadowalających efektów następnym krokiem jest zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, która ma formę wywiadu mieszanego wzbogaconego o pytania sytuacyjne. W sytuacji kiedy stanowisko wymaga pewnych szczególnych cech osobowości i kompetencji interpersonalnych rekruter może skorzystać także ze specjalistycznych testów psychologicznych.

Jeżeli uważasz, że chcesz pracować dla Intersupport prześlij nam swoją aplikację. Koniecznie musi zawierać ona CV i próbkę twoich możliwości. Możesz dołączyć także list motywacyjny, ale tylko w wypadku, gdy naprawdę masz w nim do przekazania coś nietypowego, wszystkie górnolotne linijki uzyskane metodą Ctrl + C, Ctrl + V z portalu pracy nie zwiększą twojej szansy w rekrutacji, a zabiorą cenny czas obu stronom. W aplikacji musi znaleźć się klauzula o ochronie danych osobowych, to ona pozwala na rozpatrzenie jej zawartości zgodnie z polskimi przepisami.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty.