Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
ePR
Działania Public Relations skupione w mediach elektronicznych, służą kształtowaniu wizerunku firmy w Internecie oraz efektywnej komunikacji z dziennikarzami różnorakich portali. Pozwala to na uzyskanie korzystnych opinii i artykułów, a jednocześnie na dobre radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.... więcej...

Praca

Intersupport to multidyscyplinarny zespół specjalistów podlegający nieustannemu rozwojowi. Każda osoba posiadająca umiejętności i doświadczenie w pracy branży e-reklamy może okazać się tą, której właśnie nam potrzeba. Szczególnie istotne jest to, co kandydat potrafi, wszelkie dyplomy, świadectwa i certyfikaty przydają się jedynie księgowej podczas przygotowywania umowy o pracę oraz w wyliczaniu urlopu.

Pierwszy kontakt ma formę wstępnego wywiadu telefonicznego, czyli dopytania o interesujące szczegóły z aplikacji. Dalej, w czasie procesu rekrutacyjnego najtrafniejszą z metod selekcji są tzw. próbki pracy - prośba o wykonanie określonego zadania, związanego bezpośrednio z zakresem obowiązków w firmie. Po uzyskaniu zadowalających efektów następnym krokiem jest zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, która ma formę wywiadu mieszanego wzbogaconego o pytania sytuacyjne. W sytuacji kiedy stanowisko wymaga pewnych szczególnych cech osobowości i kompetencji interpersonalnych rekruter może skorzystać także ze specjalistycznych testów psychologicznych.

Jeżeli uważasz, że chcesz pracować dla Intersupport prześlij nam swoją aplikację. Koniecznie musi zawierać ona CV i próbkę twoich możliwości. Możesz dołączyć także list motywacyjny, ale tylko w wypadku, gdy naprawdę masz w nim do przekazania coś nietypowego, wszystkie górnolotne linijki uzyskane metodą Ctrl + C, Ctrl + V z portalu pracy nie zwiększą twojej szansy w rekrutacji, a zabiorą cenny czas obu stronom. W aplikacji musi znaleźć się klauzula o ochronie danych osobowych, to ona pozwala na rozpatrzenie jej zawartości zgodnie z polskimi przepisami.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty.