Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Konkurs
Narzędzie marketingowe ostatnio bardzo chętnie wykorzystywane w Internecie. Pozwala na przyciąganie nowych odbiorców na promowaną witrynę www i poprzez różne zadania zmusza ich niejako do zapoznania się z ofertą firmy, aby skutecznie odpowiedzieć na pytania konkursowe.

Częstą prakt... więcej...

Reklama w Google

Flagową usługą oferowaną przez naszą firmę jest pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. W chwili obecnej na rynku polskim liczy się w zasadzie już tylko jedna z nich - Google. Za jej pośrednictwem generuje się ponad 90% odwiedzin stron, powstałych poprzez wyszukiwanie. W związku z ogromną popularnością wśród użytkowników, a co za tym idzie potencjalnych klientów, skupiamy nasze wysiłki głównie na tym segmencie rynku.

Filmowanie konferencji Warszawa

 

Poza pozycjonowaniem zajmujemy się także przygotowaniem kampanii AdWords - komercyjnie wykupionych

linków tekstowych do witryny klienta, które pojawiają się w oknie wyszukiwarki po wpisaniu ustalonej frazy. Filmowanie eventów Warszawa Kampanie takie rozliczane są w formie PPC (ang. Pay Per Click), klient płaci określoną kwotę za każde kliknięcie w reklamę ze strony użytkownika. Ważna jest sama konstrukcja boksu sponsorowanego, dobór słów kluczowych, jego treść, pory w jakich się pojawia, gdyż przenosi się to bezpośrednio na skuteczność tej formy reklamy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zadbamy o to, aby reklama naszego klienta była jak najbardziej skuteczna.

 Fotograf na wieczór Panieński Warszawa

 

W wypadku popularnych fraz, w których działa silna konkurencja, proponujemy klientom połączenie obu tych strategii. Zazwyczaj kampania AdWords startuje jako pierwsza, aby uzyskać pierwszych odwiedzających dla naszego klienta, jednocześnie rozpoczynamy pozycjonowanie, które przynosi efekty dopiero po pewnym okresie czasu, uzależnionym silnie od frazy i konkurencji.fotografia eventowa Warszawa