Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Darmowe strony internetowe ,Darmowy sklep internetowy
160; Sprzedawanie darmowych cms to nic innego jak sprzedawanie stron opartych o darmowye cmsy takie jak jomla ,oscommerce czy mambo   Proceder ten postępuje w Europie a obecnie w Polsce.Klient kupujący stronę internetową lub sklep najczęsciej nie ma wiedzy ani pojęcia że kupuje darmową stron... więcej...

amadeo_170Przekaz reklamowy

Pozostając przy porównaniu serwisu www do pojazdu, przekaz reklamowy to stacja benzynowa pozwalającą na uzupełnienie zbiorników poprzez przyciągnięcie użytkowników na witrynę. Poszczególne rodzaje paliwa różnią się od siebie jakością, ceną i zastosowaniem oraz dostępnością na rynku, ważne, aby wszystkie te czynniki pasowały do tankowanego pojazdu, myśliwiec na gaz ziemny okaże się niezbyt efektywnym rozwiązaniem.

Podczas promocji w Internecie szczególnie ważna jest tzw. konwersja, czyli stosunek ilości zamówień / zakupów do liczby realnych odwiedzin strony www. Trafny dobór środków przekazu reklamowego powoduje, że na witrynę trafiają głównie użytkownicy z grupy docelowej, co przy korzystnej ofercie i efektywnym wykonaniu pozwala osiągać zakładane efekty marketingowe przekładające się bezpośrednio na przychody organizacji.

Dobierając narzędzia reklamowe należy stosować urozmaicony repertuar, aby zaciekawić potencjalnych użytkowników, a jednocześnie zwiększyć szansę na jak najszersze dotarcie do grupy docelowej, poprzez użycie wielotorowych środków przekazu. Dobrą praktyka nakazuje stosowanie oryginalnych kampanii dobranych na potrzeby konkretnego projektu, bez szablonowego powielania utartych schematów.

Formy przekazu reklamowego: