Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
ePR
Działania Public Relations skupione w mediach elektronicznych, służą kształtowaniu wizerunku firmy w Internecie oraz efektywnej komunikacji z dziennikarzami różnorakich portali. Pozwala to na uzyskanie korzystnych opinii i artykułów, a jednocześnie na dobre radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.... więcej...

Zajmujemy się pozycjonowaniem od 2000 roku!

Każdy nasz klient zajmuje pozycję 1-3 w wyszukiwarce.

Cenimy swój profesjonalizm stawiamy na długotrwałą wspólpracę z klientem.


 Zdjęcia do Cv

Przedstawiając jakąkolwiek ofertę dla strony Państwa strony www………………………..

 a w szczególności podając suche ceny. Łatwo by było wprowadzić Państwa świadomie w błąd w rozumieniu oferty handlowej.
Filmowanie Warszawa
 

Zapytanie zadane w sposób ile kosztują frazy do wypozycjonowania strony www.przykladowyadres.com pominęlibyśmy szereg negatywnych skutków jakie ma pozycjonowanie.

 

W trosce o właściwą obsługę klienta prawem i przywilejem klienta jest poznać wszelkie negatywne aspekty związane z pozycjonowaniem przed podjęciem decyzji o przyjęciu oferty.

 

Jako firma z tradycją od 2000 roku nie możemy sobie pozwolić na przedstawienie "suchej oferty" tzn. ceny za frazę kosztu i umowy.

Wynika to z kilku czynników.

a} Pozycjonowanie ma wiele negatywnych skutków dla witryny, która jest pozycjonowana.

 
b} Pozycjonowanie poniżej trzeciej pozycji w wyszukiwarce nie ma sensu biznesowego wejścia są tam znikome. Niższe pozycje klient często może wypozycjonować sobie sam bez pomocy firmy zewnętrznej.

c} powinno się wybierać jak najwięcej fraz, bo dopiero w przyszłości okaże się, które frazy są wybierane przez użytkowników .Nie ma prawdziwych nie zależnych statystyk dostępnych, czego szukają użytkownicy

d} Pozycjonowanie "za efekt" nigdy nie doprowadza do efektu, czyli zajęcia pozycji 1-3 w wyszukiwarce. A umożliwia firmie pozycjonującej brak roszczeń ze strony klienta w przypadku nie powodzenia.

Nie motywuje też do uzyskania wyniku przez firmę.

Firma pozycjonująca "bada" czy frazy klienta są proste”, jeśli tak wyjdą same” w wynikach wyszukiwania a firma pozycjonująca pobierze wynagrodzenie bez wkładu pracy.

Zawsze lepiej w takim modelu umowy wypozycjonować stronę na pozycję 9-tą pobrać nie duże pieniadzę a samemu włożyć mały wkład finansowy.
Filmowanie eventów Warszawa
Firmy tak działajace mają duże zyski np 300 kilentów x 100zł miesięcznie =?


MY W TAKI SPOSÓB NIE PRACUJEMY to nie Nasz model biznesowy

 

Firma pozycjonująca doradza też zmianę fraz w sytuacji, gdy frazy są dla niej za trudne.Oraz oferuje pozycję 1-10 bo wtedy mniejszy wkład pracy i finansowy przynosi jej większy zysk netto.


e} wiele adresów internetowych nie daje się wypozycjonować ze względów technicznych są w takich sytuacjach inne rozwiązania techniczne

 

f} tzw. „optymalizacja witryny”, jako dodatkowa usługa nic nie daje można to porównać kolokwialnie do "lakierowania rdzy na samochodzie"

Szkoda na to czasu i jednorazowego wydatku.

 

g} raz „zepsuty „ adres internetowy przez firmę pozycjonującą  nie da się wypozycjonować przez następne 5 lat.Zamim Goole nie wygubi danych z bazy danych

 

h)Nie ma dobrych i złych technik pozycjonowania wszystkie nie są akceptowane przez Google Incorporation literatura na temat pozycjonowania w Polsce podporządkowana jest marketingowi. Czyli zawiera informacje mające nakłonić za wszelką cenę klienta do tej usługi.

Prawdziwą fachową literaturę znajdzie Panstwo tylko na stronie Dyr.Google http://www.mattcutts.com/blog/type/googleseo/

 
Czesto pada pytanie czy pozycjonujecie Państwo legalnymi metodami ?

Nie bo to oszustwo marketingowe. Oszustwo po to żeby potem powiedzić Państwu że się nie udało Pana wypozycjonować.

Pozycjonowanie zgodne z wytycznymi Google dla Webmasterów polega na umieszczaniu linków do Państwa witryny ze stron o tej samej tematyce co Pańska.Jest to nie możliwe bo nikt przy zdrowych zmysłach z Pańskich konkurentów nie da Panu umiescić linków do swojego serwisu. Stąd "przewrotnie" całe pozycjonowanie w Polsce i na swiecie jest nie legalne.Chyba że kupicie Państwo 2000 serwisów o tej samej tematyce co witryna Państwa

Firmy które udają że robią to legalnie pozycjonują Państwa przez dodanie do katalogów co nic nie daje. A kiedy zaczniecie się Państwo  denerwować powiedzą Państwu że inni robią to nielegalnie i dlatego inni są lepsi od Państwa witryny.. 

 

i)pozyskiwanie linków następuje na dwa sposoby Skupując je z czarnego rynku oraz z zasobów własnych czyli własnych stron które posiadamy.

Tak robi cała branża na Świecie choć nie wszyscy się przyznają.

Takich zagadnień technicznych i handlowych jest jest na co najmniej 2,5 godziny spotkania czy prezentacji.

Nie można profesjonalnie obsłużyć klienta bez poruszenia tych kwestii.

Warto aby klient zobaczył to wszystko „na żywo” podczas prezentacji.

Żeby miał potem świadomie czas przemyśleć rodzaj i wersję pozycjonowania.

Lub inną formę reklamy.

Polityką naszej firmy jest profesjonalne pozycjonowanie w pozycjach 1-3 wyszukiwarki Google oraz świadoma współpraca z klientem.

 
Klient który podejmując decyzję o pozycjonowaniu witryny ma w rozumieniu kodeksu handlowego pełną świadomość, co do zakupionego towaru czy usługi.

W innym przypadku klient traci czas pieniądze i potencjalne zyski. 

Nam, jako firmie nie zależy na kliencie „za wszelką cenę”. Pracujemy tylko z klientami, którzy rozumieją aspekty pozycjonowania i właściwie współpracują z Nami przy tym procesie. Bowiem od tego, co umieszcza Klienta stronie też dużo zależy wynik pozycjonowania.A my gwarantujemy z konsekwencjami prawnymi pozycję 1-3 w umowie

 

Stąd serdecznie zapraszamy na spotkanie niezobowiązujące w naszej firmie w dowolnym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym

 

Oczywiście możemy sporządzić prostą wycenę fraz w pozycjach 1-10 na Państwa szczególne życzenie ale mija się to z rzetelnością handlową.

 

Więcej na temat marketingu znajdziecie Państwo na http://www.intersupport.pl/index.php/Marketing-Realny.html

 

Zapraszamy na spotkanie po uprzednim potwierdzeniu terminu w Naszym sekretariacie TEL: (22) 635 86 20  W godzinach 11-15.00

Łączymy wyrazy Szacunku

Intersupport

 

Pozycjonowanie stron poz 1-3

Pozycjonowanie stron poz 1-10

Pozycjonowanie płatne linki kampanie w Google