Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
NPRS
Net PR Synergy to niedawno nazwane narzędzie e-PR. Polega na zastosowaniu pozycjonowania w wyszukiwarkach w taki sposób, aby w szczytach wyników pojawiały się treści zgodne ze strategią PR firmy. Promowane są wszelkie artykuły, opinie, dyskusje, które mogą wpływać na kształtowanie pozytywnego wize... więcej...

Systemy SEO- CMS

CMS (ang. Content Management System) ? pozwala na zarządzanie treścią witryny internetowej za pomocą Panelu Administracyjnego. Idea przyświecająca tego typu rozwiązaniem jest prosta: to klient najlepiej wie, jak powinna wyglądać aktualnie zawartość strony. W idealnym wypadku jest ona dokładnym odwzorowaniem stanu faktycznego w firmie np. jeżeli chodzi o ofertę, promocje itd.

W klasycznych witrynach internetowych istniała bardzo rażąca niedogodność, przy każdej, najdrobniejszej zmianie do wprowadzenia jej w życie konieczna była interwencja doświadczonego webmastera. Systemy CMS umożliwiają edycję tekstu, dodawanie multimediów, czy przesyłanie plików wszystkim użytkownikom z odpowiednimi uprawnieniami. Bez trudu poradzi sobie z tym osoba pracująca na co dzień w programach biurowych typu MS Word czy Open Office.

Poza samą treścią, systemy CMS oferowane przez nas mają jedną, bardzo istotną cechę ? są konstruowane w oparciu o wytyczne SEO, zapewniając optymalne przygotowanie do osiągania bardzo wysokich wyników w wyszukiwarkach internetowych. Klienci otrzymują także szereg wytycznych, których przestrzeganie pozwala na osiągnięcie sukcesu w wyszukiwarkach.

Samo wprowadzanie danych na stronę odbywa się poprzez edytor wizualny WYSIWIG (ang. What You See Is What You Get) zaopatrzony w szablony, style i kolory przygotowane przez osobę zajmującą się oprawą graficzną. Powoduje to, że wygląd całej witryny jest jednolity i zgodny z przygotowaną koncepcją, a jednocześnie upraszcza sam proces wprowadzania treści.

 

Zobacz także: