Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Bannery
Klasyczna reklama w Internecie, mimo upływu wielu lat, nadal bardzo popularna, szczególnie w dużych portalach. Polega na prezentowaniu treści multimedialnych, najczęściej animacji w technologii flash wzbogaconych dźwiękiem, która ma za zadanie przykuć uwagę internauty i spowodować interakcję w pos... więcej...

Systemy SEO- CMS

CMS (ang. Content Management System) ? pozwala na zarządzanie treścią witryny internetowej za pomocą Panelu Administracyjnego. Idea przyświecająca tego typu rozwiązaniem jest prosta: to klient najlepiej wie, jak powinna wyglądać aktualnie zawartość strony. W idealnym wypadku jest ona dokładnym odwzorowaniem stanu faktycznego w firmie np. jeżeli chodzi o ofertę, promocje itd.

W klasycznych witrynach internetowych istniała bardzo rażąca niedogodność, przy każdej, najdrobniejszej zmianie do wprowadzenia jej w życie konieczna była interwencja doświadczonego webmastera. Systemy CMS umożliwiają edycję tekstu, dodawanie multimediów, czy przesyłanie plików wszystkim użytkownikom z odpowiednimi uprawnieniami. Bez trudu poradzi sobie z tym osoba pracująca na co dzień w programach biurowych typu MS Word czy Open Office.

Poza samą treścią, systemy CMS oferowane przez nas mają jedną, bardzo istotną cechę ? są konstruowane w oparciu o wytyczne SEO, zapewniając optymalne przygotowanie do osiągania bardzo wysokich wyników w wyszukiwarkach internetowych. Klienci otrzymują także szereg wytycznych, których przestrzeganie pozwala na osiągnięcie sukcesu w wyszukiwarkach.

Samo wprowadzanie danych na stronę odbywa się poprzez edytor wizualny WYSIWIG (ang. What You See Is What You Get) zaopatrzony w szablony, style i kolory przygotowane przez osobę zajmującą się oprawą graficzną. Powoduje to, że wygląd całej witryny jest jednolity i zgodny z przygotowaną koncepcją, a jednocześnie upraszcza sam proces wprowadzania treści.

 

Zobacz także: