Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
Darmowe strony internetowe ,Darmowy sklep internetowy
160; Sprzedawanie darmowych cms to nic innego jak sprzedawanie stron opartych o darmowye cmsy takie jak jomla ,oscommerce czy mambo   Proceder ten postępuje w Europie a obecnie w Polsce.Klient kupujący stronę internetową lub sklep najczęsciej nie ma wiedzy ani pojęcia że kupuje darmową stron... więcej...

Specjalizacja: e-reklama

Zajmujemy się e-reklamą, poczynając od określenia potrzeb, przez budowę stron internetowych, po planowanie i wprowadzanie w życie internetowych kampanii marketingowych. Kompleksowa obsługa znacznie upraszcza cały proces wchodzenia "do sieci", klienci mogą uzyskać fachową poradę praktycznie z każdej dziedziny branży reklamy interaktywnej i informatyki. Zazwyczaj pracujemy w oparciu o poniższy schemat:

 

  1. Spotkanie w siedzibie firmy, określenie potrzeb i przygotowanie oferty dopasowanej do indywidualnych wymagań konkretnego klienta, każda realizacja jest unikalna, tutaj nie ma mowy o pracy taśmowej!
  2. SEO-CMS - specjalistyczna witryna internetowa, ułatwiająca uzyskiwanie wysokich wyników w wyszukiwarkach. Posiada panel administracyjny, pozwalający na zarządzanie treścią za pomoca przeglądarki internetowej. Stosunkowo proste w obsłudze, autorskie rozwiązanie, pozwoli stworzyć fundament, na którym operać się będzie przyszła kampania reklamowa.
  3. Wsparcie klientów od strony informatycznej - miejsce na serwerze, domeny, konta E-mail... zdajemy sobie sprawę, że nie macie Państwo czasu, żeby zajmować się tym wszystkim. Załatwione, zrobimy to w Waszym imieniu!
  4. Promocja witryny w Internecie - doskonała strona jest niczym piękny, dobrze wyposażony sklep - potrzebuje klientów, aby funkcjonować. Proponujemy cały wachlarz rozwiązań kierujących ruch na witryny klientów, jednak w naszym odczuciu najbardziej skuteczne i ekonomiczne są rozwiązania opierające się o pozycjonowanie i inne formy reklamy w wyszukiwarkach.